Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
(0432) 53-09-59
(0432) 66-14-38
Дата: 20.04.18
uk
  • uk
Ансамбль «Барвінок» привітав Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку з Новим роком та Різдвом Христовим!
Ансамбль «Барвінок» привітав Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку з Новим роком та Різдвом Христовим!

28 грудня до Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації з новорічними вітаннями завітав Народний художний колектив – фольклорна група ансамблю «Барвінок» під керівництвом Народного артиста України, Заслуженого діяча мистецтв України Петра Бойка.

Маленькі артисти виконали новорічно-різдвяні українські пісні, а також, згідно з народними традиціями, виступили в ролі посівальників.

Продовжуючи давні традиції, учасники ансамблю продемонстрували  театралізовану обряд-гру з масками «Коза», що уособлює родючість та життєдайну силу, а також у своїх піснях побажали доброго здоров’я, гарної долі, добробуту і миру в кожній оселі.

«Від імені Департаменту щиро та від усього серця вітаю вас з наступаючими святами: Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай у вашому житті буде побільше добра, позитивних думок та благополуччя!», - привітав гуртківців директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

На знак вдячності юні таланти отримали новорічні подарунки від керівника Департаменту.