Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
(0432) 53-09-59
(0432) 66-14-38
Дата: 20.04.18
uk
  • uk
  • en
  • ru

Реалізація інвестиційних проектів соціального спрямування

Як зазначає Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації,  протягом другого – третього кварталів поточного року у сфері житлово-комунального господарства при залученні місцевих бюджетів та коштів населення збудовано артезіанські свердловини та водонапірну башту для водопостачання жителів старої частини міста Ладижин; мережі водопостачання в с.Щаслива Липовецького району, с.Лучинчик Мурованокуриловецького району та с. Скаржинці Погребищенського району; водогін у с. Рахни-Польові Тиврівського району

Проведено роботи з реконструкції водогону у с.Брідок Теплицького району.

Із залученням коштів іноземних партнерів (DESPRO) при співфінансуванні з сільського бюджету завершено будівництво очисних споруд у с.Іллінецьке Іллінецького району.

Збудовано та реконструйовано мережі освітлення у м.  Жмеринка, селах Якушенці та Щітки Вінницького району, с. Якимівка Оратівського району.

За рахунок коштів місцевих бюджетів відремонтовано дорожнє покриття окремих вулиць міст Козятин, Ладижин, Могилів-Подільський, Немирів, смт Оратів, с. Зарванці та смт Стрижавка Вінницького району, с. Адамівка Погребищенського району.

Спеціалізованим підприємством ПАТ «Вінницяобленерго» за рахунок власних коштів проведено роботи з реконструкції підстанцій у с. Багринівці Літинського району та с. Торчин Хмільницького району.

У виробничій сфері проведено реконструкцію маслоцеху  для розміщення лінії виробництва паливних брикетів в с. Кацмазів Жмеринського району, що сприяло створенню 25 робочих місць.

За кошти інвесторів завершено будівництво комплексу зі збереження зерна в с. Малий Обухів Мурованокуриловецького району, об’єктів електропостачання (електростанцій) - в смт Вендичани Могилів-Подільського району, с. Чорномин Піщанського району та смт Тростянець.

Створення центру з продажу та обслуговуванню автомобілів у с. Вінницькі Хутори Вінницького району, що забезпечило створення 20 робочих місць.